World Of Warcraft

دنیای وارکرفت

معرفی هیرو های دوتا: بوچر

Image:Pudge.gif

زندگی نامه هیرو:

بوچر هیولای بزرگی است که جادو هم بر او کارساز نیست! وی دائما مشغول پرسه زدن در مپ های دوتا است تا شکاری بی خبر را سلاخی کند! گفته می شود که طعمه های او فقط یک لحظه ظاهر ترسناک این غول بی شاخ و دم را می بینند. صدای زجه ی طعمه های بوچر معمولا خیلی به گوش نمی رسد! چون صدای خنده ی وحشیانه این قصاب دیوانه همه صدا ها را در خود خفه می کند!

خیلی خوف کردین نه؟! مطلب بالا مال زندگی نامه هیرو بود که ترجمه اش کردم و یکم هم  تغییرش دادم(خوفناک ترش کردم) بریم سراغ بازی و کارهایی که باید بکنید.

نکات مثبت:

- هیرو های دشمن رو عین کریپ می کشه!

- تانک هم هست!

نکات منفی:

- اول بازی ممکنه یه خورده ضعیف به نظر بیاد.

- موومنت پایین و ضعف در درگیری ها.

معرفی لول ها:

IPB Image

قلابی به سمت دشمن پرت می کند و آنرا به سمت بوچر می کشد! این لول یه خورده حرفه ایه و در پایین کامل توضیح دادم.

IPB Image

با فعال کردن این مجیک دشمنانی که در اطراف شما هستند دمیج خورده و کند می شوند. البته آسیب به بوچر هم وارد می شود.

IPB Image

با کشتن کریپ/هیرو مقداری به استرنج شما اضافه می شود.

IPB Image

دشمن را گاز گرفته! و او را برای چند ثانیه دیسابل می کند(یعنی برای چند ثانیه هیچ کاری نمی تونه بکنه!)  !!! FRESH MEAT

اول بازی:

اول بازی باید به یه لن یه نفره برین (بعدا توضیح میدم) ولی از اونجا که رفتن به لن وسط به صورت تک نفره با یه هیروی میلی کار سختیه اگه میخواین تازه با این هیرو کار کنید و به قول معروف بوچر باز نیستید باید به یه لن دونفره برین. آیتمی که اول بازی باید بخرین فقط یه دونه باتل هستش. اول بازی حسابی دنبال آیتم ها جوب باشید چون با برداشتن اونا باتل تون هم پر میشه! ضمن اینکه یه اینویز یا هیست می تونه به معنی یه کیل خوف باشه!

آیتم های اول بازی شامل ایناست:

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image

هیرو کشی و شیوه ی نفله کردن هیرو دشمن در چند ثانیه!

بعد از مرحله ی اول بازی قسمت جالب بازی با بوچر شروع میشه: هیروکشی!

هیرو کشی واسه بوچر کار آسونیه! اول یه جا کمین کنید و تا یه هیروی تنها رو دیدین به طرفش هوک بندازید و سپس ۶ کنید و لول دو تون رو هم فعال کنید از ۶ که دراومد با لول دوی روشن برین دنبالش و یه کیل بگیرین! تمام این چیزایی که گفتم در چند ثانیه رخ می ده! 

آیتم های کلی: 

IPB Image 

این حیاتی ترین آیتم بوچره! چون با لول دوم تون آسیب زیادی بهتون وارد میشه باید حتما یه هود داشته باشین. علاوه بر این مقاومت در برابر جادو هم بهتون میده که به درد تون میخوره.

IPB Image

موومنت بوچر بسیار پایینه و این اصلا واسه یه گنکر خوب نیست! این آیتم موومنت تون رو بالا می بره و اینجوری وقتی با لول ۲ تون میافتید دنبال طرف عمرا نمی تونه فرار کنه! علاوه بر این تله پورت هم می تونید بکنید که واسه غافلگیر کردن هیرو های تنها خیلی مفیده!

IPB Image

این آیتم هم که دیگه معلومه!

نکاتی راجع به هوک:

هوک انداختن کار هرکسی نیست! هرچند کار خیلی سختی هم نیست و با یکم تمرین و دیدن ریپلی های حرفه ای (مثلا ریپلی های من!) می تونید اوستا بشین! هوک اولین موجود زنده ای که بهش بوخوره رو میکشه طرف تون حتی هیرو ها و کریپ های خودی رو! بنابر این باید خیلی دقت کنید که میس نره.  در ضمن اول بازی رنجش کمه.جاگیری مناسب هم نقش مهمی داره. البته یه ذره که با بوچر بازی کنید می فهمید کجاها باید کمین کنید ولی در اینجا چند تا جای مناسب برای خفت کردن دشمن با هوک نشون داده شده:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

حالا میرسیم به یه حالت حرفه ای تر! هوک انداختن برای هیرویی که در حال حرکته! این حالت نیاز به تمرین بیشتری داره. یادتون نره که هوک رو باید با توجه به موومنت دشمن جلو تر انداخت عکس زیر مثال خوبی رو نشون میده:

IPB Image

خب. حال کردین؟! حالا برین بوچر رو پیک کنید و این کارایی که گفتم رو بکنید ببینید چه جوری تو مپ از شما حساب می برن!

منتظر آموزش هیرو های خوف تری باشین!

www.ARTHAS.blogfa.com

 

 

 

+ نوشته شده در  ساعت   توسط Arthas  |